Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 15
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

ReHoc Project Nr. 2

Vydáno dne 08. 10. 2018 (948 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

Není to tak dávno, kdy jsme pro velký zájem hráčů začali uvažovat o další soutěži na našem portále. Místa je dost, a tak jste dostali prostor vyjádřit svá přání v anketě. No a z široké nabídky celkem jednoznačně zvítězila soutěž 3vs3, tedy známá švédská trojka. laughdevilVolba hráčů je logická. Chápu, kdo by si nechtěl zajebat s dvěma blonckama najednou? Leda teplí, ale ti zas moc hokej nehrajou. Teda až na Richarda Krále. Jenomže tady jde o něco jiného! Tak snad si svou volbu nerozmyslíte. EA Sports už podruhé nabízí možnost hrát NHL Threes nebo EASHL stylem 3na3, tedy tak, jak se v NHL hraje již nějaký pátek prodloužení. To  nejlepší je, že nejde o hraní s AI hráči, ale s živými spoluhráči, s kterými člověk přes sluchátka koordinuje hru celého týmu. A to je zkrátka dobrá zábava! 

- Jak se tento mód hraje?

V hlavní nabídce vyberete World of CHEL. Tam je třeba vytvořit si hráče, pokud jste už to dříve neudělali. Vyberete první možnost "Hrát", dále 4. nabídka "EASHL". Poté "Zápas drop in". No a nyní už 3na3. Kapitán v tomto kroku pozve dva svoje parťáky, stejně tak kapitán druhého týmu. Čtverečkem pak "Nastavení pro vytváření hry" a zde "Soukromá hra" a heslo Rehoc. Jakmile všichni spoluhráči v obou týmech dají "připraven", kapitání spustí hru. Po pár vteřinách vás to spojí a zápas může začít. 

 

- Jak se přihlásit?
Zapište se tady dolů pod článek, do komentářů. Buď sami za sebe, nebo přímo za celý tým, pokud již jste nějak poskládaní. Jo a nezapomeňte vedle nicku z PSN napsat i jméno vašeho hráče ve hře (kvůli statistikám).


- Jak sehnat spoluhráče?
Buď se tady, v chatu, nebo na IRC domluvíte, nebo vám přiřadíme volného parťáka z přihlášených.


- Jak zaregistrovat trojici?
Domluvíte se na názvu týmu a tento název použijete jako nick pro registraci do ReHoc 3vs3. V každém týmu je třeba vybrat kapitána - zakládá hru. 


- Jak se budou domlouvat zápasy?
Tady doporučujeme, aby kapitáni týmů po poradě se spoluhráči vyvěsili kalendář. Konkrétní domluva pak probíhá na vnitřním chatu IRC. 


- Jakým systémem se bude hrát?
Všici se všema a kolikrát? To se rozhodneme dle počtu přihlášených týmů.


- No a nakonec, kdy se začne hrát? 
Jakmile bude dost týmů a pod tím si představujeme alespoň 4 - 5 týmů. 

 

Sir CHerokee

ReHoc NHL Admin

 

 

 

 

 

 

 

 Počet komentářů: 40 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

INFO

ReHoc 3vs3

VI. sezóna dohrána!  

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
17.5. min 76 zápasů
   
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy