Zápasů dnes: 12, včera 8, za týden 105, v sezóně 932
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Sezóna u konce. Tono opět vítězí!

Vydáno dne 05. 02. 2019 (182 přečtení), napsal Duke
NHL Play off

Play off se odehrálo poměrně rychle a svižně, stejně jako celá základní část. Komu za to vše jak celá sezóna dopadla poděkovat? Vám! Vy všichni co jste dokončili a protnuli cílovou pásku 82 zápasů, jste se stali svědky a účastníky té nejúspěšnější sezóny, kterou kdy ReHoc na ps4 měl. Nyní se podíváme na play off, předáme ceny a ohlásíme los týmů na další, již IX. sezónu. Ať je to zřetelné a jasné, los je již zítra, ve středu 6.2. 20:00.Tono a jeho cesta sezónou.

Tono si vylosoval Washington a jeho základní část ač skončila parádně, neměl to chlapec jednoduché. Problémy s internetem, dovolená, opili řidiči, nešikovný krejčí, seznam je nekonečný. Nic z toho nepřekazilo jeho cestu za titulem. Dohnal manko a odehrál všech 82 zápasů. Dokázal udělat divizní i konferenční titul a právem opanoval základní část.

Do play off si Tono v prvním kole rozdal karty s Tampou Martina Davídka. V zimě se ale blesky moc nenosí, ikdyž nás překvapila bouřka nad Prahou. Pár blesků Tonovi neublíží a Tampa neni Praha. Náš parťák Tono vyčistil nebe nad Tampou a nedopustil žádné místní oslavy. Druhé kolo určilo bitvu dvou titánů ReHocu. Tučnáci se po dlouhé sezóně, nutno podotknout velmi úspěšné, rozhodli postavit neporazitelnému ze všech neporaztelných. Zimu mají tučnáci rádi a Sir si libuje v jejich soupiskách i hře samotné. Ani zde se ale nepodařilo narušit Tonovi cestu. Vítěz Atlantické divize Proky se se senátory....moment nešlo by přidat ješte "se"? Se Senátory se sešel i senátor Senna se sešlým setrem..No jindy. Vítěz Atlantické divize Proky si dělal dlouho myšlenky na titul, ale dřív nebo později se na Tona vždy narazí. A to se stalo i dnes. Tono se se sešlým senátorem sešel a sejmul ho se ctí.

Finále NHL (již se budu snažit krotit to "se")

Západ vyprskl Tonovi vítěze vyřazovacích zápasů na západní frontě. Tím byl a je Kumbík. Nováček v naší lize se předvedl famózní hrou a nyní už stál v cestě jen Tono. St. Louis má skvělý tým, to ale nikdy nestačí na úspěch, kterého Kumbik dosáhl. Tono se proti bluesmanům vytáhl a vedl již 3:0 na zápasy. Kumbík se ale nevzdal a stav srovnal na 3:3. Neuvěřitelný, až sedmý zápas rozhodl. V něm Tono přelstil svého soupeře 4:1 a slavil vítězství nejvyšší. Stanley Cup patří do Washingtonu a samozřejmě Tonovi. Poděkování a gratulace patří vám oboum, předvedli jste skvělou hru a skvělé výkony.

Gratulace Tonovi a čest Kumbikovi!   Washington vs St. Louis 4:3 (4:3, 5:3, 8:5, 1:2, 0:3, 3:8, 4:1)

CENY

Dostanete co si zasloužíte. Dnes to bude bráno jedině pozitivně.

1. Cena: Vítěz play off a majitel Stanley cupu. TONO: 1700Kč + Premium

2. Cena: Nejaktivnější hráč: Pepe: 300 Kč a Premium

3. Cena: Gentleman Ligy: Losos: Premium

4. Cena: Dukeho cena: Martin Davidek: Premium

5. Cena: Finalista: Kumbik: 300Kč + Premium

A kdy dostanete ceny? To je právě ten vtip. Už jsou na cestě! Sir otevřel prasátko a sype a sype....Již brzy na vašem kontě!

Pánové děkujeme. Byli jste úžasní všichni, dokázali jste odehrát celou sezónu, vyslloužili si ceny, nezdržovali play off a postavili jste se ke všem problémům ligy čelem. Začínali jsme 30.9., v době kdy bylo ještě dost teplo a zima byla daleko. Nyní píši konec článku, zima je v plném proudu a máme nový rok. Pojďme oslavit a poblahopřát Tonovi, zavzpomínat na super zážitky, které jsme tu měly. Vždyť každý vyhraný zápas, každý hezký gol, za to stojí. Jsem moc a moc pyšný, že jsem s klukama mohl vést NHL a že zrovna vy jste tu s námi byli.

Chci moc poděkovat, že jste mi v tom nenechali a podepsali jste se pod touhle skvělou sezónou. ReHoc je jen jeden, ale vždy bude fungovat díky skvělým a sympatickým hráčům, co si nejen zahrají, ale i pokecají u nás na web kanále a díky pracovitým adminům. Kluci se snažili stejně jako já a i přes určité nehezké životní situace a problémy, jsme to zmákli.

Bardulan!

Naše řady Rehocu budou rozšířeny o Bardulana. Jeho chuť hrát a pomáhat nám, nás přiměla ho vzít mezi nás. Vítej u nás a ať se ti tu líbí! Já bych se po téhle sezóně rád natáhl a odpočnul si, ale budu aktivní. Budu tu stále bdít, aby liga a vše kolem fungovalo. Věřte a někteří z vás víte, že jsme toho měl místy dost. Sir, Tono, nově Bardulan, Souppi a Creative zůstávají, ikdyž si někteří z nich určitě rádi také odpočnou.

Oslavy konce sezóny?

Pokud jste dosud vydrželi a stále čtete, měli by jste vědět, že oslavy konce sezóny vystřídají oslavy zahájení sezóny nové! Nenecháme aktivní hráče co se třesou na další zápasy ležet ladem. Venku mrzne až praští a to je ideální doba začít opět hrát. Už zítra spouštíme los týmů ve 20:00 večer. Budete mít vše nastaveno a min. mně na messengeru a kanále. Kdyby cokoliv pište. Losovat se začne opravdu až od 20:00, ne dřív! Pokud někdo odlosuje dříve, ztrácí tak los i tým, Takže pozor. Vše budete mít předem nastavené. Na los vydam speciélně měnší článeček.

Toť vše,

 

váš DukeNukem forever .)

 Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé
Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

Limit 

do 22. 04. min 55 max 69

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Chat
Odkazy

cover photo, Na obrázku může být: 2 lid�

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy