Zápasů dnes: 0, včera 29, za týden 89, v sezóně 762
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?

Tono opět vítězí

Vydáno dne 13. 03. 2020 (88 přečtení), napsal Duke
Stanley Cup Final

Napadal a roztál sníh, uteklo mnoho vod, vítr stále fouká, svět se izoluje, ale jedna věc se nemění. Tono opět vítězí. Pojdme se podívat co nám řekl.

Dále rušíme max limit pro hru NHL. Nyní bude zvýšený zájem hrát, takže ať se zabavíte. Nemusíte se obávat, my nerušíme nic, pojede NHL, ELH, bude MS a další a další soutěže, na nás nemůže ani virus, ani Babiš, ani nikdo. Všechna práva vyhrazena. Hawk! :)Přináším tedy rozhovor s Tonem, hráčem, který to tu počtvrté za sebou ovládl!

DUKE:  Ahoj kámíku, opět si vyhrál celou sezónu. Není to poprvé, ale po páté a po čtvrté za sebou. Oproti ostatním sezónám, bylo to těžší, lehčí? Jaká sezóna dle tebe byla nejtěžší?

TONO: Čau čau . Neni máš pravdu, každá sezóna však písala iný príbeh a priebeh , každopádne tu poslednú hodnotím podľa kvality asi za tu ľahšiu naopak tie najťažšie boli sezona 3 , 7 , 8 ,9 , sezóna čislo 3 a môj prvý titul keď som otáčal s 0:3 na seriu na 4:3 a potom proti kumbik ( ktorého týmto pozdravujem) a samozrejme aj majko vedel potrápiť ( áno sa mu machruje keď som ho to naučil ) posledna sezóna bola v play off bez prehry preto ju hodnotím za ľahšiu.

DUKE: No tvé mentorské kroky se ti mohli s bráchou vymstít. Ted z hlediska kvality naší ligy, vidíš zde cestu dopředu? Zlepšuje se dle tebe kvalita?

TONO: No musím povedať že nie , stojí to na rovnakom taký zlatý stred

DUKE: Co by sis přál a jaká bys udělal opatření do budoucna?

TONO: Žiadne liga je vyrovnaná , skôr by som prijal aktivitu nie kvalitu , základ je mať hráčov ktorí chcu hrať a bavia sa hrou.

DUKE: Jo, s aktivitou se pereme každou sezonu, přesto nahrazujeme neustále. Co bys poradil hráčům, kteří se nijak výrazně herně neposouvají, jak by se měli zlepšit?

TONO: Hrať hrat hrať to je celé ináč sa to nedá naučiť

DUKE: Bál jsem se, že to řekneš. Když se podíváš na tabulku, najdeš tam typ na vítěze?

TONO: Tak tabuľka neznamená nič , play off je iná sútaž ale tipujem majka

DUKE: Tak se necháme překvapit. A co ty? Skutecně vynecháš a nebo se zapojíš?

TONO: Neviem vôbec skôr si myslím že nie ako hej ale som tomu otvorený , uvidíme ako dopadne všetko možno naskočím ako náhradnik nechajme sa prekvapiť

DUKE: Na překvapení si počkáme a budeme se těšit, přeci jenom, bylo by fajn si dát s bráchou finále. Tono dík a ať se ti daří, naprosto ve všem

TONO: No samozrejme že by bolo fajn ale uvidíme čo bude , duke dík aj tebe nech sa darí a aj každemu kto u nás hra čaute.

 

To byl pozdrav a hlas motivace pro vás. Chcete vyhrávat, nosit jeden titul za druhym? Podle Tonovo slov, máte před sebou dalekou cestu, kord pokud se znovu zapojí.

Good luck všem a velmi brzy se těšte na další článek, který již připravuji.

 

 Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Zobrazit celý článek


Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

NOVÁ SEZÓNA 

22.3. 28zápasů

max off

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Kalendář
Nesplněn limit
15.3. min 21 zápasů  
 Lilka1990
  Frtan1028
      Bardulan_Cz
     LionMarrtiny
Chat
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy