Odehraných zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 63
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
X. ročník ReHoc 3vs3 - jak to vypadá
Vydáno dne 10. 08. 2021 (143 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

  Jubilejní X. ročník, léto, olympiáda a euro za náma...tato soutěž to nemá lehké, ale pojďme se podívat, jak to vypadá 2 týdny do play off. 

  Základní část skončí 25. 8., pojďme se tedy podívat, jak to vypadá. Při pohledu na tabulku je jasné, že týmy provázejí problémy se sejít. V létě je to jistě pochopitelné - dovolené. Ligy se tentokrát účastní 12týmů. Do play off postoupí prvních 8 týmů, podmínkou ovšem bude také minimální počet odehraných zápasů, který ještě týden do konce stanovíme. 

  Aktuálně má zatím vše odehráno pouze jeden celek. A kdo tu hraje již déle, tak jej nepřekvapí, že jsou to opět CZSK Dragon Play, které vede kapitán Gandy6666cz. Finanční cena již byla předána. 

  První místo aktuálně patří nováčkovi - týmu Kapsa Boys (kap. Xpatena), kteří již také mají slušně odehráno. Za nimi jsou Golden Warriors (kap. UFC_RK), kteří mají poměrně vysokou úspěšnost. Následují dva výběry šampiónů ReHoc ligy, tedy Czech Beast (kap. Fenomen_80) a Dark Tigers (kubci12). Obojí mají shodně odehráno s 80% úspěšností, favorité se nezapřou. Nicméně ještě budou muset přitlačit, co se počtu odehraných zápasů týká. Páté místo patří Chlastpumpám (Pepe0203) a za nimi již zmínění CZSK Dragon Play. Solidní úspěšností překvapuje i další nováček HK Vydrnik (Usiak23). Postupovou osmičku zatím uzavírají Golden Knights CZSK (kap. Petulman), jejichž aktivita je také pro ostatní příkladná. 

  Za očekáváním je zatím slabá aktivita domácího admin teamu ReHoc, snad se již polepšíme. Mimo hru o play off rozhodně nejsou ani další týmy, protože ještě nemají moc odehráno - konkrétně Plzeňský hovádka (kap. Proky) nebo Blue Pioneers A,B (kap. Krtek z Karviné a Poweriq). 

  Individuální statistiky zatím asi nemá vzhledem k rozdílnému počtu odehraných zápasů příliš řešit, nicméně už teď se ukazuje ve formě zatím nejlepší střelec ligy - UFC_RK se 108 přesnými trefami. Nejlepším nahrávačem je pak Ak3l3i-CZE rovněž z týmu Golden Warriors. Kanadskému bodování však kraluje Xpatena z týmu Psa Boys. 

  Tolik k aktuálnímu průběhu. Pojďme těch posledních 14 dní zabojovat o Play off! Pokuste se soupeřům nabídnout termíny v kalendáři. Ten již pak nemusíte kontrolovat, kapitánovi přijde e-mail (který uvedl při registraci), když si termín a čas některý ze soupeřů reservuje. 

 

Příjemnou zábavu v duchu fair play přeje za admin team
Sir CHerokee

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
 

3vs3 liga: Probíhá Play Off

 
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy