Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 0
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
XII. sezóna ReHoc NHL s NHL 21
Vydáno dne 07. 10. 2020 (266 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Nová sezóna je po delší odmlce za dveřma. Co přinese, jaké budou ceny, kdy budeme losovat a jak bude probíhat, to si povíme níže. Zatím si přečtěte článek a hlavně kdo má zájem, se stát králem další sezóny ReHocu, zapište se pod článek a zda budete premium, nebo základná vstupné.

Předem je třeba říci, že od nové NHL asi nelze čekat žádný zázrak, vypadá to jako obvykle na update soupisek a změna menu a hudby. Co je hlavní, že se počasí ochladí a nám vzroste chuť na hru. Zase se sejdeme, pokecáme, zanadáváme si a hezky si zahrajem to naše, co máme rádi.

Nováčkové: Hlavní je se zorientovat na webu, znát pravidla, registrovat se, být na discordu, umět ukládat zápasy a tak dále. Proklikejte se webem, ptejte se adminů....

Sezóna začne, jak bude nové NHL a jak budeme mít odlosováno. V sezóně by se mělo objevit všech 31 teamů, upřednostníme pravděpodobně styl hry plná simulace a budeme hrát samozřejmě o ceny. Rozpis zápasů bude klasicky tak, jak jsem zvyklí a to dle reálného rozpisu z minulé sezóny, jako by žádný covid nebyl.

Chceme rozdat několik cen. Rozhodně bude cena za první místo v hodnotě nové hry, cena za druhé místo, cena za fair play, cena za aktivitu.

Losovat začneme hned jak přijdou poplatky za vstup (zápisné).

Poplatky: Jako vždy bude poplatek za premium a poplatek za klasický vstup.

Premium poplatek bude 400 Kč/15 euro

Klasický poplatek 200 Kč/ 7,5 euro

Poplatky jsme o něco zvedli kvůli rekonstrukci a vylepšení webu a také z toho důvodu, že připravujeme lepší ceny: 1 cena: 1800 Kč, 2. cena:1000 Kč, 3.cena fair play: 500 Kč + premium do další sezóny, 4. cena aktivita: 500 Kč + premium do další sezóny.

Chtěl bych hlavně, abychom se dobře bavili a přečkali tohle, jak říká Duke, tohle hnusný zkurvený období. Co ale Udělat nyní? Když jste se dočetli až sem, regněte se pod článek do komentáře, klidně se i ptejte mně osobně na Discordu, nebo Marta.

Discord: Komunikačná kanál, kde budeme domlouvat zápasy a povídat si o tom, kdo má obyčejnou chřipku, nebo covídka. Nebojte se vlka nic, tady se společně vyléčíme.

Registrace: Kdo ještě neni, nahoře v pravém rohu. Hlavně si projděte i pravidla, platí zejména pro nováčky a stačí před sezonu, ještě je budeme upravovat.

Chcete vědět víc?

 

 

Počet komentářů: 32 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

INFO

ReHoc 3vs3

Zápis spuštěn!  

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Limity
   
   
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy