Odehraných zápasů dnes: 2, včera 25, za týden 88, v sezóně 645
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
Vydáno dne 05. 11. 2021 (153 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

Máme tu podzim, novou NHL a zase taky covid. Chodit na hokej, nebo jej hrát už dnes není bezpečné. Ještě, že nám tu letos přibyl skutečně kvalitní ročník sportovní hry od EA. No a jak jsme slíbili, tak i plníme. Po 1vs1 NHL lize rozjíždíme již jedenáctý ročník oblíbené 3vs3 soutěže. 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek
Vydáno dne 01. 11. 2021 (297 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

Zápisné má uhrazeno: tým ReHoc, Blue Pioneers, Pedálovci, Golden Knights, Kapsa Boys, Chlastpumpy, Dark Tigers, Dragons Crew a Diamond Dragons 
Kdo z přihlášených nedodal soupisku, tak tak urychleně udělejte. Děkuji. 

 
Už se to blíží! Po mnoha letech nás čeká skutečně nová NHL! A to je svátek. Svátek pro nadšence, kteří s námi hrají online už od roku 2007, svátek pro nováčky, kteří mají rádi reálný i online hokej. A na online sport je tady ReHoc!  Vedle NHL ligy bude samozřejmě pokračovat i oblíbená soutěž 3vs3. Pokud máte zájem přihlásit svůj tým, čtěte dále... 

Počet komentářů: 10 Přidat komentář Zobrazit celý článek
Vydáno dne 26. 10. 2021 (172 přečtení), napsal Duke
NHL (PS5)

Nemohlo nám uniknout, že máte zájem hrát NHL v samostatné PS5 lize. Reagujeme a otevíráme nábor. Zároveň vám tím představujeme nového admina: Mark1988cuf, který tento projekt rozjede. Hlásit se mohou určitě i hráči, kteří stíhají PS4 ligu a chtěli by hrát i samostatnou ps5. Máte li zájem být těmi, kdo začnou hrát NHL na PS5 na ReHocu, registrujte se na webu a hoďte pod tento článek komentář. 

Počet komentářů: 7 Přidat komentář Zobrazit celý článek
Vydáno dne 23. 10. 2021 (240 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Kromě 3 hráčů máme odlosováno, nic nebrání tomu, abychom začali. V článku si projedeme základní pravidla.

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek
Vydáno dne 16. 10. 2021 (666 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Tento článek aktualizuji o poplatky a seznam hráčů pro ligu. V pokladně nahoře na webu pod značkou $ budu zapisovat ke každému poplatek, který dojde. Tím se vám umožní právo losovat a pak i hrát. Aktuálně chybí 0 hráčů, prosíme, at se hlásí náhradníci.

LOSOVÁNÍ teamů do nové sezóny proběhne dnes v pátek cca ve 21. hod a odstartováno bude na našem discordu. Důležité je, veškeré výměny, povolení nového losu, pište mně, či Tomymu na discord během losu a to SOUKROMĚ! Ať si toho včas všimneme. Pravidla losování dále níže v článku, je to důležité. Losuje se kostkami, na které kliknete. Najdete je po přihlášení vpravo nahoře. 

Počet komentářů: 8 Přidat komentář Zobrazit celý článek
Vydáno dne 06. 10. 2021 (149 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Na co se můžete těšit v nové sezóně na novém NHL22?

Kompletních 82 zápasů dle reálného rozpisu. Soutěže o spousty cen. Vítáme hráče na PS4 i PS5. Možnosti premium účtu: zdarma účast na MS o ceny. Spolupráce se zkušenými adminy: Tommy a Duke se ujmou adminování další sezóny, motivováni novým NHL na zcela novém enginu. Sezóny, které adminujeme, se už skoro nedají spočítat, mimo 13 sezón na PS4 se u nás odehrálo 23 sezón na PC (NHL08 a NHL09, která nám vydržela opravdu dlouho). 

Počet komentářů: 6 Přidat komentář Zobrazit celý článek
Vydáno dne 17. 09. 2021 (167 přečtení), napsal Sir_CHerokee
NHL Team

  Play off je dohráno. Finále vybojováno a ReHoc 3vs3 liga má staronového šampióna - tým Dark Tigers, tentokrát vedený kapitánem kubci12. 

 

 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek
Online uživatelé

Info
 

NHL PS4 1vs1: hraje se
3vs3: dohrává se ZČ
NHL PS5 1vs1: nábor hráčů

 
Limity

1. Napomenutí NHL 1 vs 1

 Loroil


 

Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy