Odehraných zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 63
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
MS ovládl Mckillercze!
Vydáno dne 16. 03. 2021 (276 přečtení), napsal Tommy
World Championship

   VII. Mistrovství světa na webu ReHoc ovládl hráč Mckillercze s týmem Kanady. Gratulujeme! Uvnitř článku se dozvíte konečné pořadí všech týmů.

 

 

 

 

Mistrovství světa je již minulostí, tak se pojďme ohlédnout za tím, co se dělo ve vyřazovací části. 

Čtvrtfinále:

Čtvrtfinále přineslo tři celkem jasné postupy týmů Kanady, Německa a USA. USA si celkem překvapivě hladce poradilo s výběrem Ruska 5:0 a Kanada stejně hladce prošla přes tým Švýcarska výsledkem 4:0. Německo pak hodně překvapilo, když dokázelo přejít přes tým České republiky výsledkem 4:1. Největší bitva se odehrála ve čtvrtfinále mezi týmy Slovenska a Finska, kde finové dokázali nejtěsnějším možným rozdílem projít do semifinále, když porazili slováky 4:3.

Semifinále:

V prvním semifinále se pak setkaly týmy Kanady a USA. V tomto zápase jasně dominovaly javorové listy a dokázaly hladce přejit přes svého velkého rivala v poměru 8:4.

V druhém semifinále pak došlo k dalšímu překapení, když tým Německa dokázal postoupit do finále přes Finsko výsledkem 5:3. 

Boje o medaile:

V zápase o třetí místo se tak setkaly týmy USA a Finska a američané v něm dokázali jasně dominovat a po hladké výhře 7:2 slaví zisk bronzových medailí.

Nad finále se vznášela otázka zda Němci dokážou zaskočit dalšího favorita a překvapivě získat titul mistrů světa. Bohužel pro němce už od prvních chvil bylo jasné, že Kanada bude ten, kdo bude v tomto zápase určovat tempo a jasně si dojde pro zisk titulu. Nakonce Kanada ve finále slavila také výhru 7:2 a zaslouženě tak slaví zisk mistrovského titulu. 

Konečné pořadí:

  1. Kanada - Mckillercze
  2. Německo - david_blaho
  3. USA - Czedryak
  4. Finsko - Drummer-CZ89
  5. Rusko - maaarwi
  6. Slovensko - Renario13
  7. Česká republika - ludva72cz
  8. Švýcarsko - Vencakryl
  9. Švédsko - kean696
  10. Lotyšsko - KRATOS_MC1

Všem zúčastněným hráčů děkuji za vcelku hladký průběh a fair play přístup. Vítězům se jistě sluší za tým ReHoc pogratulovat! Turnaj je tedy u konce. Budeme se těšit zase na další!  

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
 

3vs3 liga: Probíhá Play Off

 
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy