Odehraných zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 16
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
V extralize začíná Play Off
Vydáno dne 22. 03. 2021 (153 přečtení), napsal Tommy
Extraliga

   Základní část je již za námi, a tak se za ní pojďme ohlednou a také se podívat, kdo postoupil přímo do čtvrtfinále, kdo se dostal do předkola a pro koho bohužel sezóna již skončila.

 

 

 

Základní část přinesla mnoho napínavých bitev a já jsem hlavně rád, že se až na 4 zápasy odehrála komplet a za to chci všem zúčastněným hráčům moc poděkovat!

Takže jak to nakonec celé dopadlo. O vítězi prezidentského poháru pro vítěze základní části bylo už rozhodnuto celkem delší dobu, když tohle místo jasně obsadily Pardubice, vedené Mckillercze, se skvostnou bilancí 46 výher a nedaly tak nikomu šanci. Druhé místo nakonec pro sebe získalo Brno, když Ales1621 dokázal po jeho převzetí předvádět skvostné výkony a v závěru dokázal přeskočit a posunout tak na třetí místo Olomouc vedenou Drummer-CZ89.

Ještě jedno postupové místo nám ale zbývalo. Dlouho toto 4. místo držel Maaarwi s Litvínovem, ale nakonec ho přeci jen o jediný bod neuhájil před českými Budějovicemi vedenými FanaSWK5, který předvedl skvělý finiš sezóny a dokázal tak proklouznou na poslední příčku zajišťující čtvrtfinále.

Takže jak bude tedy vypadat složení předkola, které rozhodne, s kým se výše zmínění borci utkají?

Litvínov vs Vítkovice

Jak už bylo napsáno, tak Maaarwi (Litvínov) byl odsunut na 5. místo a utká se tak s Vítkovicemi vedenými Kean696, který dokázal uhájit poslední postupovou příčku před Ludva72 (Karlovy Vary) a Proky71 (Mladá Boleslav) pro které bohužel tato sezóna již končí.

Sparta vs Plzeň

Tak tahle série slibuje velký náboj, tak jako tomu ostatně bývá ve všech bitvách těchto rivalů. Sparta vedená Gverero33 se postaví indiánům, které v této sezoně vede náčelník Vencakryl, který dokázal vyválčit 11. postupové místo do předkola.

Liberec vs Zlín

Na tuto sérii jsem hodně zvědavý. Z osobní zkušenosti musím napsat, že se mi proti oběma těmto soupeřům hrálo velice těžce a očekávám zde velice napínavou bitvu na 5. zápasů. Kdo se bude zde nakonec radovat si netroufám tipovat. Bude to Czedryak a jeho Liberec, anebo Reanario13 se Zlínem? Nechme se překvapit.

Hradec Králové vs Třinec

Tato série slibuje také velice napínavou bitvu. Už jen když se podíváme na zápasy v sezóně, tak hned 3 skončily rozdílem pouze jediného gólu, a to zajisté slibuje velice napínavou a náročnou bitvu pro oba týmy. Bagrid, který vede Třinec, se za mě prezentuje velice sympatickým stylem hry, s kterým mám vždy velké problémy.

Složení dvojic pro předkolo tedy již máme. Nastavení hry zůstává stejné a předkolo se hraje na 3 vítězné utkání!

No a jak si vedli hráči jednotlivých týmů ve statistikách po základní části?

Nejproduktivnějším hráčem soutěže se stal pardubický Radoslav Tybor, který zaznamenal úctyhodných 117b., druhý skončil jeho týmový kolega Michal Vondrka se ziskem 114b. a na třetím místě se umísti litvínovský Richard Jarůšek se 108 body.

Nejlepším střelcem celé soutěže se stal litvínovský Richard Jarůšek, který nasázel soupeřům celkem 71 gólů, druhý skončil pardubický Radoslav Tybor s 63 góly pronásledovaný jeho týmovým parťákem Michalem Vondrkou s 54 přesnými zásahy.

Nejlepším nahrávačem se stal pardubický Matěj Paulovič, který si připsal celkem 68 asistencí, druhý skončil jeho kolega Michal Vondrka s 60 asistencemi a třetí další jejich týmový kolega Jakub Nakládal s 59 asistencemi.

Závěrem chci napsat, že na odehrání předkola dávám skoro celý týden. Máte tedy čas do 28.3.! Přeji všem hodně štěstí! 

 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
Otevřít fotku

NHL liga: 14 týden

Limit do 14.6. 78 zápasů

Otevřít fotku
Limity
2. napomenutí Proky 71
LionMarrtiny

1. napomenutí


Romco_17

Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy