Odehraných zápasů dnes: 0, včera 10, za týden 31, v sezóně 1079
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
Kronika ReHoc

Ligy, ligy, LIGY!

Dne sedmnáctého, měsíce druhého, léta Páně 2022, v době, kdy v Česku řádí Covid ve verzi omikron, to na ReHocu skutečně jede. Začíná dvanáctý ročník 3vs3, patnáctý ročník NHL na PS4, hrají se první ročníky HUT ligy a Evropské ligy. A není tomu dlouho, co se dohrálo mistrovství světa juniorů 2vs2, kde domácí tým složený z Tommyho a Sira CHerokee získal bronzové medaile s českým výběrem.

XIII. za náma

Dne dvacátého sedmého, měsíce osmého, léta Páně 2021, v nejisté době mezikovidové a předvolební a v době očekávání nové NHL, tedy skutečně nové na novém enginu, se dohrála již XIII. sezóna ReHoc NHL na platformě PS4. Vítězem se stal Kasparos s týmem Floridy Panthers, když ve finále vyřadil Pariseho. Blahopřejeme! 

Dohráno! 

Dne pátého, měsíce třetího, léta Páně 2021, v těžkých dobách covidových, se dohrály dvě základní soutěže. XII. ročník ReHoc NHL opanoval MaJKo4567 s týmem z Calgary, když porazil Davida_Blaho s Philadelphií a v VIII. ročníku ReHoc 3v3 zvítězil tým Slovak Wolves v čele s kapitánem Fidem---222. Ve finále porazili v dramatické bitvě Falcons Jihlava (kap. Andrew88_cz). Vítězům srdečně blahopřejeme, další ročníky se již připravují. 

Kádrová obměna, aneb velké návraty

Dne dvacátého osmého, měsíce desátého, léta Páně 2020, tedy v den výročí vzniku Československa, se změnila sestava klanu ReHoc. Oficiálně nás opustili již dlouhodobí odpadlíci - Tono a Creative a naopak po téměř 4 letech se vrátil do našich řad Midra a po 8 letech Tommy. Tož vitajtě!  A teď to rozjedem na plný pecky... 

Připraveni v novém kabátě

Dne osmého, měsíce desátého, léta Páně 2020, tedy v době covidové, rouškové se pomalu blíží vydání nové NHL21, tentokrát opět na platformě PS4. Na tento nákladný a očekávaný update, jinak to nenazveme, jsme připraveni na novém webu, který v život uvedl Souppi a graficky jej doladil Midra. 

Nová posila

Dne  dvacátého osmého, měsíce pátého, léta Páně 2020, v den kdy už nemusíme nosit povinné náhubky, se novým členem klanu stal Mart Bre. Tož vitaj, posila do NHL je třeba. 

Repre

V měsící pátém, léta Páně 2020, v době, kdy se žádný hokej nehraje, člen klanu Tono36363 se probojoval kvalifikací a bude reprezentovat Slovensko na EA mistrovství světa. Přejeme hodně štěstí! 

Šampióni

Ke konci měsíce druhého, léta Páne 2020, v době, kdy se v Čr vykupuje ryža a mouka kvůli hysterii z koronaviru, se dohrály dvě soutěže v NHL20. Ve finské lize zvítězul Maaarwi s týmem TPS Turku. X. sezónu ReHoc NHL na PS4 platformě pak ovládl počtvrté za sebou člen klanu Tono36363 s týmem z Arizony. Blahopřejeme. 

Do třetice

Dne dvacátého druhého, měsíce šestého, léta Páne 2019, v době kdy se v Praze na Letné očekává největší demonstrace od roku 1989, tentokrát proti StBákovi v čele s podporou komunistů. získal Tono36363 třetí trofej v ReHoc NHL v řadě. Tentokrát s týmem z Mondtrealu, když ve finále porazl svého bratra (Edmonton). 

Staronový šampión

Dne pátého, měsíce druhého, léta Páně 2019, v době, kdy kina zaplnil muzikál Bohemian Rhapsody, se dohrál VIII. ročník ReHoc NHL. Vítězství obhájil Tono36363, nyní již člen ReHoc clanu. S týmem Capitals porazil ve finále poměrem 4:3 nazápasy Kumbika (Blues). Blahopřejeme! 

ReHoc posílen

Dne třicátého, měsíce prvního, léta Páně 2019, v době, kdy naši senátoři připravují žalobu na proruského prezidenta Zemana, posílil naše řady po Antonovi Meško i Michal Polýnek. Ať se ctí hájí naše barvy a liga jen vzkvétá! ReHoc tým je nyní v tomto složení - Sir CHerokee, Duke, Creative, Souppi, Tono, Bardulan.

Do nové sezóny s novou NHL

Dne třicátého, měsíce devátého, léta Páně 2018, krátce poté, co vyšla nová NHL19, rozjíždíme VIII. ročník ReHoc NHL na platformě PS4. Admin team je tentokrát ve složení: Duke, Creative, Souppi, Tono a Sir CHerokee. 

Návrat na trůn

V červenci, léta Páně 2018, v době, kdy Česko sužovala rekordní vedra, získal Tono36363 svůj druhý titul v ReHoc NHL. 

Šampión

Dne dvacátého čtvrtého, měsíce druhého, léta Páně 2018, v době, kdy Ester Ledecká získala druhou zlatou na ZOH v Koreji, Gulosko obhájil vítězství v ReHoc NHL. Tentokrát s týmem Boston Bruins.

Posezónní konec

Dne šestnáctého, měsíce druhého, léta Páně 2018, v době, kdy probíhala olympiáda v korejském Pchjongčchangu, se rozhodl Pavel Soustružník, že už nadále nehodlá hájit barvy klanu ReHoc. Ať mu jeho konkurenční projekt vydrží alespoň jednu sezónu!  

Nový král ReHoc ligy

Dne patnáctého, měsíce šestého, léta Páně 2017, v době, kdy Sir CHerokee ležel s čerstvě vykuchaným břichem v Hořovicích, dotáhl do vítězného konce svou tour V. ročníkem ReHoc ligy na PS4 (NHL17) Gulosko s týmem St. Louis.

Nová generace ReHoc

Dne jedenáctého, měsíce pátého, léta Páně 2017, v době kdy se blížilo pořádně horké léto, se Dukovi narodil syn - Ondrášek! Nová generace ReHoc nám už roste a dělá radost!

 Nová krev za starou

Dne dvacátého devátého, měsíce dvanáctého, léta Páně 2016, v době, kdy Jarda Jágr dosáhl druhého místa v historickém žebříčku kanadského bodování, se obměnily řady ReHoc. Odešel zasloužilý grafik Midra a přišel k nám s velkým elánem a odhodláním Pavel Soustružník! Tož vitaj chalan! 

 

Budoucí generace

Dne sedmnáctého, měsíce osmého, léta Páně 2016, v době, kdy jsme se pomalu už nemohli dočkat vydání NHL17, se udála šťastná událost, Siru CHerokee se narodil potomek, Rostík! Budoucnost se nám pěkně rýsuje!

 

Třetí vítěz

Dne dvacátého sedmého, měsíce šestého, léta Páně 2016, v době, kdy Velká Británie vystoupila z EU, byl dohrán třetí ročník ReHoc NHL na platformě PS4. Vítězem se stal Tono36363 s týmem z Arizony. Ve finále nejtěsnějším výsledkem porazil Bigbahybu (BOS).

 

První ročník za námi

Dne dvacátého sedmého, měsíce šestého, léta Páně 2015, v době, kdy byl Pavel Zácha vybrán jako šestý v draftu (NJD), se dohrálo finále prvního ročníku ReHoc NHL na platformě PS4. PulecHZ (CLB) porazil Tona36363 (VAN) 4:2 na zápasy.

 

První vítěz PS4 Flash

Dne dvaadvacátého, měsíce pátého, léta Páně 2015, v době, kdy Plzeň opět vyhrála fotbalovou ligu, skončil také první ročník nové soutěže PS4 Flash. Zúčastnilo se 23 hráčů a vítězem se stal Gagne1211 s týmem NY Rangers.

 

PS4 Flash

Dne šestnáctého, měsíce čtvrtého, léta Páně 2015, v době, kdy Jarda Jágr opět zvažuje reprezentaci, pro velký zájem vzniká druhá ReHoc soutěž pro majitele konzolí Play station 4. Soutěž je určena pro nové zájemce a budou se hrát kratší miniligy. Admín tým posílil ostřílený Duke a pro Flash Bigbahyba.

 

PS4 liga

Dne dvacátého druhého. měsíce třetího, léta Páně 2015, v době kdy na Východě zuří válka s Islámským státem a náš prezident stále pije první ligu, vznikla nová ligová ReHoc soutěž, poprvé pro konzole. Přejme jí do vínku vše nejlepší, ať je slavné jméno klanu zachováno. Prvními adminy se stali Souppi a Sir CHerokee.  

 

První PS4 turnaj

Dne třináctého, měsíce druhého, léta Páně 2015, v době kdy Sáblíková získala další dvě zlaté medaile na MS v rychlobruslení, začal historicky první turnaj na stránce nové PS4 ReHoc ligy. Zúčastnilo se ho pět hráčů.

 

Novinky ze světa ReHoc
Dne šestého, měsíce dvanáctého, léta Páně 2014, v době populárního prezidentova hitu "Kunda sem, kunda tam", začal XXIII. ročník ReHoc NHL, tentokrát pod taktovkou Duka a Creativa. Zytek ReHoc clanu soustředí své síly na vznik PS4 sekce.

Czech RepublicTechgnos poprvé šampiónem
Dne třicátého prvního, měsíce sedmého, léta Páně 2014, těsně poté, co náš nadějný cyklista König dojel sedmý na Tour de France a nad Ukrajinou bylo proruskými separatisty sestřeleno civilní letadlo, Czech RepublicTechgnos s týmem ze St. Louis prošel všemi nástrahami play off a vyrál XXI. ročník ReHoc NHL.

Ženáč
Dne dvanáctého, měsíce sedmého, léta Páně 2014, den předtím, než se Němci stali mistry světa ve fotbale v Brazílii, strčil zakladatel klanu Czech RepublicSir CHerokee hlavu do chomoutu. Snad je to poprvé a naposledy.

Hattrick
Dne osmého, měsíce čtvrtého, léta Páně 2014, v čase, kdy Schumacher stále leží v bezvědomí a Putin se realizuje na Ukrajině, se zakladatel klanu Czech RepublicSir CHerokee znovu mohutně nadechl v play off jubilejního XX. ročníku a s dechem vydrželi jeho Kačeři z Anaheimu až do slavného konce. XX. sezóna tak skončila opět klanovým triumfem.

Champion's comeback
Dne osmnáctého, měsíce dvanáctého, léta Páně 2013, v čase předvánočním a předolympijském, se vyhecoval zakladatel klanu Czech RepublicSir CHerokee a po 14 odehraných sezónách dobyl pomyslný Olymp ReHoc ligy. XIX. sezóna tak skončila klanovým triumfem.

Šesté narozeniny
Dne dvacátého sedmého, léta Páně 2013, v době, kdy si prezident Zeman dělá co chce, oslavil šestičlenný klan 6. výročí založení klanu. Násobek 6 připomíná i právě dobíhající XVIII. sezóna, kdy se v základní části poprvé odehrály všechny zápasy. Jen tak dál. Přejme klanu alespoň 6 dalších skvělých let!

Nové vedení klanu
Dne druhého, měsíce dvanáctého, léta Páně 2012, v době, kdy nejen nad Ostravou začlo kípat z oblohy nechvalně proslulé a nevítané bílé svinstvo, proběhla v klanu volba nového vedení. Clanleaderem se poprvé stal Creative, jeho zástupcem bude Sir CHerokee. Nechť vedou klan správným směrem.

Střídání stráží
Dne osmnáctého, měsíce jedenáctého, léta Páně 2012, v době kdy naši tenisté bojují o vítězství v Davis cupu, došlo k rošádě uvnitř klanu. Naše řady opustil Tommy a Zdene. Oběma jim přejeme hodně štěstí v herním i osobním životě. Není to však jen smutný den, do klanu se vrátil Duke, aby tak svým neotřelým humorem a zkušenostmi zalepil díru v klanu.

Čerstvá posila klanu ReHoc - Techgnos 
Dne devátého, měsíce jedenáctého, léta Páně 2012, v době, kdy rudí opět vystrukují růžky, se ke klanu přidal nový člen - Techgnos. Doufejme, že se brzy sžije a že bude platným členem.

Fenomén Souppi porazil Fenomena
Dne osmého, měsíce jedenáctého, léta Páně 2012, v době, kdy na prezidenta kandiduje Japonec, potetovanec, opilec a knížepán, skončil již XV. jubilejní ročník ReHoc NHL. Titul počtvrté obhájil klanový tahoun Souppi, tentokrát s týmem z Edmontonu. Ve finále hladce smetl Fenomena (Carolina).

Do třetice všeho dobrého
Dne dvacátého třetího , měsíce sedmého, léta Páně 2012, nedlouho po Rathově Sedmičce a Jágrově přestupu do Dallasu, skončil XIV. ročník ReHoc NHL a vítězem se již potřetí v řadě stal člen klanu - Souppi s týmem Predators.

Úspěch i na jiných platformách
Dne prvního, měsíce šestého, léta Páně 2012, v dnech, kdy už nám v práci začínalo být pěkné vedro, zvítězil Midra s týmem Finska na v pořadí pátém mistrovství světa, které organizuje server www.nhl.hrajto.com pro hráče NHL na PS3. Výkladní skříň ReHoc nezná mezí. Gratulujeme.

Velké vítězství a satisfakce pro klan
Dne jedenáctého, měsíce prvního, léta Páně 2012, nedlouho poté co zesnuli veliké osobnosti českého národa (Havel, Škvorecký), se dohrál již XII. ročník ReHoc NHL. Dlouhých 7 sezón čekal klan na vítěze ze svých řad. Čest a sláva Souppimu a jeho Chicagu Black Hawks.

XI. ročník zná svého vítěze
Dne osmého, měsíce jedenáctého, léta Páně 2011, v dnech, kdy se uvažuje co kolik z dluhů odpustit líným Řekům, zvítězil Edis s týmem Chicago Black Hawks v play off ReHoc ligy. Na druhém místě skončil Dev1k s týmem New Jersey. Mezi 4 nejlepší s probojoval z klanu Sir CHerokee s týmem Bostonu

X. ročník dohrán
Dne dvacátého třetího, měsíce šestého, léta Páně 2011, v dnech, kdy Heidi Klum odhodila po čtyřech dětech podprsenku a nafotila odvážnou obálku časopisu GQ, skončila jubilejní X. sezóna ReHoc NHL. Vítězem se stal Machr (COL). Z klanu obsadil 3. místo Sir CHerokee (BOS).

Tommy The Winner!
Dne dvacátého šestého, měsíce čtvrtého, léta Páně 2011, v dnech, kdy se blíží královská svatba prince Williama a jeho snoubenky Kate Middletonové, Tommy s týmem Plzně obládl VI. ročník O2 Extraligy!

Duke is not Forever
Dne dvacátého pátého, měsíce druhého, léta Páně 2011, v den, kdy jsme schválili novinku v podobě Premium members, naše řady opustil dlouholetý parťák Duke. Bude nám scházet!

Návrat ztraceného syna
Dne jedenáctého, měsíce prvního, léta Páně 2011, v den, kdy dostal výpověď Sirův nadřízený Chmelík, donašeč a zástupce ředitelky obtěžující studentky, se k nám navrátil a naše řady tak posílil - Zdene! Čest a sláva tomuto borci!

Revoluce na ReHoc - FIFA11
Dne dvacátého šestého, měsíce dvanáctého, léta Páně 2010, v den, kdy Sir CHerokee a Tommy slavili první společné vítěztví s Bayernem v 2vs2 lize, se rozběhla druhá fotbalová soutěž - 1vs1 Master league.

IX. sezóna ReHoc NHL začala
Dne dvacátého čtvrtého, měsíce dvanáctého, léta Páně 2010, v den, kdy všichni spolu s nejbližšími slavili štědrý večer, začala nová sezóna oblíbené on-line soutěže. Kdo tentokrát zvítězí, ukáže čas.

VIII. sezóna ReHoc NHL je za námi
Dne devátého, měsíce dvanáctého, léta Páně 2010, v den, kdy senát odhlasoval nesmyslné zrušení státních maturit, skončila další úspěšná sezóna NHL ligy. Zvítězil opět Anaheim (Machr), druhé místo obsadil Washington (Sir CHerokee). Třetí místo Toronto (Akba) a čtvrtý skončil Detroit (Brko).

Zakladatel padl, klan osiřel
Dne osmnáctého, měsíce devátého, léta Páně 2010, v den, kdy naši deblisté Štěpánek s Berdychem porazili Srby, odešel z klanu jeden ze zakladatelů - Tonco. Bylo to dlouhé, bylo to krásné soužití, ale vztah ze setrvačnosti nemá smysl. Děkujeme, nebudeš zapomenut.

Posila do předních řad ReHoc - Soupi
Dne devatenáctého, měsíce sedmého, léta Páně 2010, v den, kdy se poprvé setkal český premiér Nečas se slovenskou premiérkou Radičovou, posílil naše řady Soupi a zaujal uvolněný post webmastera! Věříme v rychlé zapracování a "lepší zítřky" pro ReHoc.

Dlouhá VII. sezóna ReHoc NHL skončila
Dne čtrnáctého, měsíce sedmého, léta Páně 2010, v den, kdy prezident Klaus podepsal novou Nečasovu vládu, skončil VII. ročník NHL, ve kterém zvítězil Machr s týmem Anaheimu, když ve finále vyřadil klanového borce Sira CHerokee (WSH).

Začíná nová éra
Dne šestého, měsíce pátého, léta Páně 2010, v den, kdy Řekové stávkovali za další žití na dluh, byl zvolen do čela klanu nový clanleader - Tommy. Za asistenta si vybral Sira CHerokee.

Skončil šestý ročník ReHoc NHL
Dne čtvrtého, měsíce třetího, léta Páně 2010, v den, kdy na poslední chvíli odbory dopravců odvolali svou trapnou stávku proti zdanění stravenek, skončil šestý ročník již tradiční ReHoc NHL ligy. Vítězem se stal mArty, za klan se na třetím a čtvrtém místě umístil Sir CHerokee (Ottawa) a Tonco (Columbus).

Střídání
Dne pátého, měsíce druhého, léta Páně 2010, v den kdy chudá Novozélanďanka prodala své panenství za 600 tisíc, naše řady opustil dlouholetý člen - Fidji. Na druhé straně máme potenciální členy do budoucna - Midrovi se narodil syn - Matyáš! ReHoc nevymře :-).

Sir ukončil povedenou sezónu
Dne prvního, měsíce jedenáctého, léta Páně 2009, v den kdy koupený sudí jako vždy pomohl vydatně Spartě k remíze s Baníkem, ukončil Sir CHerokee úspěšnou sezónu a to prvním místem v O2 Extralize ( třetí vítězství v řadě ) a druhým místem v NHL lize.

Král je mrtev, ať žije...kdo?
Dne šestnáctého, měsíce desátého, léta Páně 2009, v den, kdy z veřejného průzkumu vyšlo najevo, že 70% lidí věří vševědovi a samozvanému "eurodisidentovi" Klausovi, byl z funkce clanleadra po více než dvou letech odvolán Sir CHerokee. Důvod neznámý.

Slezský bard, od Těšína synek, se vrátil mezi nás
Dne čtrnáctého, měsíce desátého, léta Páně 2009, v den, kdy naši čutalisti neúspěšně završili přetrapnou pokusnou pouť za MS 2010, se k nám vrátil Milan allias Midra, aby svýma zkušenostma obohatil naše řady!

Zakladatel KHL ligy už nemůže
Dne dvacátého devátého, měsíce dévatého, léta Páně 2009, den poté co odjel papež a televize už není plná nábožných spotů, od nás odešel Agent. Nutno dodat, že mu přejeme vše nejlepší do osobního života a taky, aby se mezi hráče NHL zase brzy vrátil.

Seslal světlo mezi...ale kuš Creativa
Dne dvacátého šestého, měsíce devátého, léta Páně 2009, v den, kdy naši zemi navštívil Papež Benedikt XVI., naše řady doplnil a nedávné rány tak zacelil, moudrý a rozvážný car Creative I., pro KHL zrozený.

Čerstvá krev v žilách ReHoc
Pědadvacátého dne, měsíce devátého, léta Páně 2009, v den, kdy se po hádkách jak staré babky na rynku domluvili politici na úsporném balíčku, se k nám přidal, aby naše osiřelé stavy podpořil Tommy!

Obroda ReHoc
Dne dvacátého druhého, měsíce devátého, léta Páně 2009, v den, kdy Vítkovice darovali (prodali) první bod v tabulce pro Kometu Brno, naše řady se rozhodli opustit Brko a Midra. Těmto borcům je třeba poděkovat za přínos a popřát hodně štěstí v herním i soukromém životě. Je načase hledat nové posily...

ReHoc králičí Night cup
Dne dvacátého pátého, měsíce osmého, léta Páně 2009, v den, kdy Agentovi zemřel králík Mates, se na jeho počet konal Night cup, v kterém triumfovali hráči ReHoc v tomto pořadí Sir CHerokee (Kladno), Tonco (Vítkovice) a Agent (Litvínov).

Triumf ReHoc v NHL
Dne osmého, měsíce sedmého, léta Páně 2009, v den, kdy Sirovi dva zajebaní feťáci vykradli garáž a auto, skončil 4. ročník NHL. Ve finále porazil Sir CHerokee (Boston) Tonca (Columbus). Mezi čtyři nejsilnější se rovněž probojoval za klan Duke (Montreal).

První ročník KHL
Dne třicátého, měsíce šestého, léta Páně 2009, dva dny potom, co skonal Michael Jackson bílý. byl dohrán první ročník KHL soutěže na našem ligovém portále http://www.liga.rehoc.eu. Stylem \\\\\\\"přišel jsem, zaadminoval jsem a zvítězil jsem\\\\\\\" v ní získal titul Agent!

Rekord v návštěvnosti
Dne osmnáctého, měsíce čtvrtého, léta Páně 2009, v den, kdy naši hokejisté v přípravném zápase s Ruskem se spíše prali než hráli, našemu klanu udělala velkou radost rekordní návštěvnost na ReHoc portále liga.rehoc.eu - celkem 432 návštěv!


Úspěch ve Steel lize a nová posila
Dne jedenáctého, měsíce čtvrtého, léta Páně 2009, v den, kdy u nás začala vládnout nezvolená protiústavní Fišerova vláda, zvítězil Sir CHerokee s týmem Litvínova ve Steel lize (3. místo obssadil Tonco), ale především naše řady posílil Agent!

První liga pro pc na novém portálu
Dne osmého, měsíce třetího, léta Páně 2009, v den, kdy pomalu končilo trapné mistrovství světa v lyžování a rýžování v Liberci, odstartoval 2. ročník O2 ELH ligy, tentokrát již v slušivém hábitu nového portálu http://www.liga.rehoc.eu

První ročník ReHoc XBox extraligy, aneb narodil se Fidji Pán
Dne prvního, měsíce třetího, léta Páně 2009,v den, kdy Fidji se po devatenácté narodil, odstartoval zbrusu nový projekt z dílny ReHoc clanu - hvězdně obsazená XBox extraliga! Přejeme ji do vínku srdečně vše nejlepší a hlavně mnoho zdařilých ročníků!

Valentýn v hokejovém duchu
Dné čtrnáctého, měsíce druhého, léta Páně 2009, v den, kdy některým z nás drahé polovičky daly košem a jiní si od nich potřebovali oddechnout se konal další z řady Night cupů. Klanoví borci to zvládli na jedničku, když obsadili celou bednu v pořadí Sir CHerokee (CZE), Brko (FIN), Tonco (RUS).

Úspěch pro klanové barvy
Dne devátého, měsíce druhého, léta Páně 2009, v den, kdy Sarkozy vedl trapné kecy na náš účet, se dohrála ReHoc extraliga na webu www.rehoc.net. Třetí místo vybojoval Midra s týmem Sparty, první příčku obsadil Sir CHerokee (Vítkovice).

Nový domov
Dne dvacátého, měsíce prvního, léta Páně 2009, v den, kdy byl jmenován americkým prezidentem Barack Obama, byl představen nový domc clanu ReHoc a to na stránkách www.rehoc.eu. Společně s moderní doménou byl přijat nový klanový znak, skládající se z tradiční trikolóry a modré hvězdy!

Víkend ve jménu Night cupů
Dne desátého a jedenáctého, měsíce prvního, léta Páně 2009, v dny, kdy Rus přiškrtil kohoutek s plynem Evropě a kdy Gummy oslavil 16. narozeniny, se odehrály dva zajímavé turnaje. V prvním klanovým borcům vypálil rybník Zdene s týmem USA, když ve finále zdolal Brka (Slovensko). Druhý turnaj už jsme si pohlídali a skončili v pořadí 1. Sir CHerokee (Švédsko), 2. Brko (Kanada) a 3. Fidji (Česká republika)!

Naše šiky posílily!
Dne dvacátého osmého, měsíce dvanáctého, léta Páně 2008, v den, kdy za třeskutého mrazu byly aktualizovány stanovy klanu, naše poněkud prořídlé (nebo taky pročištěné) řady rozšířil Duke! Tak ať se mu u nás líbí a pomůže nám šířit dobré jméno klanu mezi hráči!

Vánoční MegaNight cup
Dne dvacátého pátého, měsíce dvanáctého, léta Páně 2008, v den, kdy v Rakousku vyšlo najevo, že homosexuální kněz slouží mše ve vídeňské hospodě, se konal na našich klanových stránkách (http://rehoc.tym.cz) Vánoční MegaNight cup. Přestože se účastnili výborní hráči jako Ronaldo, Mirec1511 nebo Gummy, klanoví borci obsadili první tři příčky v tomto pořadí Sir CHerokee, Brko, Fidji.

Už "jen"český klan
Dne osmnáctého měsíce dvanáctého, léta Páně 2008, v den, od kdy nějaký patnáctiletý kocour znovu vidí díky kontaktním čočkám, naše řady opustil poslední slovenský člen Akba. Doufejme a přejme mu, že jinde najde lepší uplatnění.

ReHoc osiřel
Dne čtrnáctého měsíce dvanáctého, léta Páně 2008, v den, kdy Tonco oslavil 17. narozeniny a naši florbalisté rupli v boji o bronzovou placku, naše řady opustil jeden z členů - věrný mocný kačer xDODOx. Přejeme mu v dalším můsobení na virtuálním ledě i mimo něj hodně štěstí!

ReHoc TipSport cup09
Dne třicátého, měsíce jedenáctého, léta Páně 2008, v den, kdy v Ostravě fukal taky vichr, že střechy odnesl, se odehrálo play off velkého turnaje - TipSport cupu. Barvy klanu opět zviditelnil Midra (Sparta) třetím místem a zejména Sir CHerokee (Vítkovice) celkovým vítězstvím.

SuperEight turnaj
Dne dvacátého devátého, měsíce jedenáctého, léta Páně 2008, v den, kdy se ještě více ztrapnil "eurodisident" Klaus a benzín spadl na 25kč/l, se konal odpolední turnaj osmi hráčů. Zvítězil Agent s týmem Třince, pro klan získal druhé místo Midra s týmem Vítkovic.

Klanové řady prořídly
Dne 23. měsíce jedenáctého, léta Páně 2008, v den, kdy se v Hrabové konala svatokateřinská pouť a kdy nebe nad Kanadou osvětlil obrovský meteor, naše řady opustil Wild. Doufejme, že se naše rány zacelí a stav brzy po Wildovi a Kovbojovi doplní. Wildovi přejeme hodně štěstí.

Osmý ReHoc night cup
Dne 30. měsíce osmého, léta Páně 2008, v den, kdy se na Ostravici natřásala banda v "rytmu" techna, po urputném boji v prodloužení zvítězilo Finsko vedené Sirem Cherokee nad týmem USA (Tommy). Třetí místo získal Brko s Českým výběrem, když porazil Wilda.

Šestý ReHoc night cup
Dne 24. měsíce pátého, léta Páně 2008, v den kdy světem proběhl inzerát rodičů z Německa na prodej svého dítěte (nebylo specifikováno jestli na maso...), se konal šestý Night cup. Přinesl jednu novinku a to systém s 12týmy. Novinkou není další, již třetí vítězství v řadě Sira CHerokee, tentokrát s týmem Slovenska. Ve finále porazil, a pro klan tak trofej zachránil, tým Ruska vedený Akbou77. Výborný dojem z turnaje zkalilo jen nesportovní chování některých hráčů.

Pátý ReHoc night cup
Dne 3. měsíce pátého, léta Páně 2008, den po startu mistrovství světa a v den kdy hořel cirkus Berousek, se konal další z řady nočních turnajů. Opět zvítězil tým vedený Sirem CHerokee, tentokrát to byla Kanada. Ve finále mu podlehl tým Slovenska vedený Toncem.

2x tři mušketýři aneb už je nás osm
Tento týden, v pořadí 18., léta Páně 2008, naše řady rozšířil nový hráč a kamarád Brko. Spolu s touto posilou vznikla nová rubrika MS2008, neboť v pátek startuje v Quebecu další ročník Mistrovství světa, takže Češi, Slováci a Brko do toho!!!

Čtvrtý night cup
Dne 26. měsíce čtvrtého léta Páně 2008, v den, kdy španělská ministryně obrany zakázala vojákům erotiku na internetu (zakázala jim i sport), se konal další ReHoc night cup. Titul obhájilo Švédsko, které tentokrát vedl Sir CHerokee.

Nový chalan a Třetí ReHoc night cup
Dne 19. měsíce čtvrtého léta Páně 2008, v den, kdy Rusům trochu nevyšly výpočty a Sojuz jim přistál o 500 km vedle, naše řady posílil Wild. Hned se také důstojně zúčastnil Třetího ReHoc night cupu, který vyhrál po seversjkém derby xDODOx.

Druhý ReHoc night cup
Dne 12. měsíce čtvrtého léta Páně 2008, v den, kdy čínská zkorumpovaná okupantská vláda obvinila tibetské mnichy z atentátu, se konal druhý ReHoc night cup. Pomyslná trofej zůstala u klanu, opět vyhrála Amerika, tentokrát ji však k vítězství vedl Indián Sir CHerokee

Nový klanový web
Dne 11. měsíce čtvrtého léta Páně 2008, v den, kdy se v Ostravě čelně srazily tramvaje, Fidji představil nový klnový web. Po společném úsilí členů klanu už vypadá k světu.

První ReHoc night cup
Dne 5. měsíce čtvrtého léta Páně 2008, v den, kdy byl odsouzen mladý psychopat co nechal zabít kočku svým psem a ještě si to natočil, se konal první krátký jednovečerní ReHoc night cup turnaj. Po urputném boji se z vítězství radoval Kovboj.

I. konference ReHoc internacionály
Dne 30. měsíce třetího léta Páně 2008, v den, kdy Paris Hilton přicestovala do Prahy (aby bulváru ukázala kundu), se po scypu konala konference ReHoc klanu. Zúčastnil se Fidji, Kovboj, Sir CHerokee a xDODOx. Bylo rozhodnuto o odchodu Zdeneho a Ducka z klanu, byl stanoven plán na vypracování stanov klanu a taky rozděleny další úkoly.

Synek od Těšína
Dne 13. měsíce třetího léta Páně2008, v den, kdy v play off extraligy Liberec vyklepl Spartu 4:0 na zápasy, naše řady posílil Midra!

Rabb!t nás opustil
Dne 29. měsíce druhého léta Páně 2008, v den, kdy koruna prorazila hranici 25 Kč/EUR a stala se tak nejvíce posilující měnou světa, naše řady oslabil a naše hokejová srdce zarmoutil svým odchodem Rabb!t zvaný též Shorty.

Webový anděl sestoupil z nebe k nám
Dne 30. měsíce druhého léta Páně 2008, v den, kdy profesor Švejnar udělal v diskuzi z Klause čuráka, k nám sestoupil a návrhem nového webu v noci nebe rozzářil Fidji.

Zdene vstanul z říše zapomění
Dne 4. léta Páně 2008 v brzkých raních hodinách, kdy byl za záhadných okolností opět odložen soudní případ Čunkových sociálních dávek, se k nám vrátil z hokejového podsvětí Zdene, aby opět hájil barvy našeho klanu ReHoc!

ReHoc zpívá!
Dne 18. měsíce 11. léta Páně 2007, v den kdy se ruský tanker rozlomil v Kerčském průlivu a v Praze zatkli 400 holohlavých mladých mužů pomalovaných špatně nakreslenýma svastikama, xDODOx rozezpíval klanový web!

Máme další koňskou sílu!
Dne 10. měsíce 11. léta Páně 2007 v den, kdy historie neznalí čeští neonacisti chtěli oslavit výročí křišťálové noci procházkou po Židovském městě, se do klanu ReHoc upsal krví Shorty! Budiž mu odpuštěno...

Nový vzhled webu
Dne čtvrtého měsíce jedenáctého léta Páně 2007, v den, kdy se mistrem světa do 125ccm stal Maďar Talmacsi a Lukáš Pešek skončil čtvrtý, Tonco, udatný člen našeho klanu, ušil nový hábit pro klanový web.

Velká změna
Druhého listopadu léta Páně 2007, v den kdy zloděj Čunek konečně s ostudou opustil hřejivé vládní křeslo, se k nám přidal Duck! Doplnil tak naše řady v nelítostném boji po Zdenem, který nás v chvíli nejtěžší opustil. Budem na Tebe vzpomínat vždy s respektem a budem pět oslavné písně na Tvá velká vítězství pod vlajkou ReHoc. Amen!

Banner!!!
Dne 29.9. léta Páně 2007, kdy v Čechách opět hrozily záplavy, xDODOx zprovoznil náš banner. Už je umístěn v Cehově a Dodově lize a budeme naši reklamu šířit dál.

2. místo v OLNHL ELH
27. září léta Páně 2007, v den kdy junta postřílela v Barmě 10 pokojně demonstrujících občanů, získal Sir CHerokee pro klan ReHoc cenný skalp - 2. místo v lize

ReHoc08 roster
Dne 22.9. léta Páně 2007 vznikl náš první rosterový aktuální počin pro online ligy. Kromě toho došlo také k reorganizaci webu a Berdych se Štěpánkem ve 4hře v Davis cupu porazili Federera s Allegrem.

Nová ovečka
Dne 19.9. léta Páně 2007, v den kdy procentuálně podle průzkumů preferencí ČSSD předběhla ODS a kdy Kladno vypadlo v poháru ČMFS (tvrdí na Seznamu ) naše řady ztvrdil Kovboj!

NHL 2008
Dne 13.9. léta Páně 2007 spatřila světlo světa zbrusu nová NHLka 08. 2007ko budiž Ti země lehká!

Další nová karma
V den kdy v Řecku propukly velké požáry (15 obětí) a kdy se komunističtí vůdcové obcí spikli proti radaru Nata, tedy léta Páně 24. srpna 2007, svou duši ReHocu upsal xDODOx z lig známý jako mocný kačer!

Triumf v Nitex ELH
Srpen léta Páně 2007 přinesl pro náš klan úspěšné tažení Nitex extraligou. Zvítězil Zdene2, druhé místo po nervy drásajícím finále obsadil Tonco a i 3. místo patří ReHocu - Sir CHerokee 

Nová duša
V den kdy se na dráze protnul Saturn, Uran, Neptun, Pluto a spadl most přes Mississippi a ...(prostě 2.8.2007) se k nám přidal nový člen bratrstva Zdene

Vznik klanu
Stalo se tak památného dne 27. července léta Páně 2007. Zakládajícími členy byli Tonco a Sir CHerokee.

 

 

Online uživatelé

Kalendář
JohnyTwitch (NHL)
17. 6. 2022 13:30 - 20:00 (UTC)

Vlož / rezervuj Návod
Info
 

NHL: probíhá základní část
3vs3: probíhá Play Off
Europe: Konec sezóny
HUT: probíhá základní část

 
Limity

1. Napomenutí NHL

 

1. Napomenutí Europe


 

Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy