Odehraných zápasů dnes: 0, včera 17, za týden 70, v sezóně 952
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
MS v ČR má vítěze
Vydáno dne 15. 06. 2020 (633 přečtení), napsal Duke
World Championship

Turnaj je dohrán! Úspěšně jsme zakončili mezinárodní souboj, vše se dohrálo. Ještě úspěšnější byl pro samotného vítěze, kterým je Renario s týmem USA!

Do play off, čili vyřazovacích bojů postoupilo 8 týmů.

V prvním kole se Renario utkal s El Jevem, kde došlo k souboji hvězd z USA a Švédska. Renario si poradil se svým sokem skvěle a vyklepl ho 7:2. Další souboj se odehrával mezi Českou republikou a Německem, kde Miky vyklepl naší krásnou zemičku a Brejchys se odporoučel. Drummer byl velmi ambiciozní, kdo by taky s týmem Kanady nebyl. Hajsmik, finalista NHL ligy se velmi snažil, ale s bratry ze Slovenska podlehl Drumerovi v prodloužení 5:6pp. Maarwi a Edko, to je další souboj starého dobrého matadora, nyní ve službách Finska a Edka, finalisty NHL, hrajícího za Švýcary. I druhý finalista padl, když podlehl Finům 6:3.

Druhé kolo nabídlo solidní podívanou mezi Renariem a Maarwim. USA opět nastřílelo 7 golů, tentokrát si to vybralo na Finech. Tým USA se do finále dostal přes oba severské celky, kterým dohromady nastřílel 14 gólů! Drummer se pro finále mohl přetrhnout. V cestě mu stáli Němci, úspěšní postupující z prvního kolo. Tentokráte si Miky na svého soka nevyšlápl, ale posun v jeho hraní je znatelný!

Finále a souboj o 3tí místo.

Maarwi si ve smutném souboji o 3tí místo přišel na své. Mikymu odešla forma a tak bere bramborovou medaily. Finové si po porážce od USA zastříleli a Němce smetli 7:4. Bronz putuje do Finska, výhra do Budějovic :)

Finále je jen jedno a tentokráte mezi Drummerem s týmem Kanady a Renariem s týmem USA. Pikantní derby ovládli jasně osvoboditelé mého města Plzně. Přestřelka to byla řádná a Amící si v čele s Renariem zastříleli na score 9:2.

Je po turnaji a musím za celý klan ReHoc pogratulovat Renariovi k 1. místu, Drummerovi k 2. místu a nakonec Maarwimu k bronzu. Všem ostatním moc děkuji za předvedenou hru a za účast tady u nás.

Pořadí: 1. Renario - USA   výhra 700 Kč

           2. Drummer - Kanada  výhra 350 Kč

           3. Maarwi - Finsko  výhra 150 Kč

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info

  NHL liga: 10 týden

Limit do 17.5. 60 zápasů

Limity
2. napomenutí Proky 71

1. napomenutí


Romco_17
chuchooYNWA
LionMarrtiny
Antii1207

Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy