Odehraných zápasů dnes: 27, včera 6, za týden 33, v sezóně 33
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
NHL report
Vydáno dne 10. 01. 2021 (126 přečtení), napsal Duke
1st ReHoc NHL

Předem musím konstatovat, že jsem časově vytížen a neměl jsem klid na to splácat nějaký článek. Vždy když jsem začal, něco mi to přerušilo. Vím, že jste byli zvyklí na mé dlouhé články, občas i přírodopisné, někdy naučné a s kapkou erotiky, ale znáte to. Vezmete rodinu na výlet a přírody máte dost. Proberete tam historii zámku, nebo nejakýho pohnojenýho kopečku, kam mi ta moje donutí jít a už více nechcete. No a když máte doma náruživou ženu....ještě to pak probírejte v článku. 

Co liga? Jde to? Já myslím, že ano. 

RehoCová divize

První místo suverénně drží Maarwi s Buffalem. Ikdyž se vše dobře vyvíjí, ještě neni vyhráno. Rosťa s javorovými listy je těsně za ním a má ještě co dohrávat. Pak už to v našem klubu neni moc slavné. Třetí místo zuby nehty momentálně držím já s Montrealem, nicméně se ve hře trápím. Na záda mi dýchá Tomino s Tampičkou. Kluk ušatej z mé milované Plzničky si nejspíš svede se mnou souboj o místo v play off. Dokonce nám chybí  2 zápasy, které budou hodně pikantní. Zatím ale statistiky hovoří pro něj, 2x mě už dostal. Za postupujícími této divize následují Electronicman, Vencrakryl, Dolleczek a Doma.

Dejvova divize

Podle názvu je jasné, že tato divize patří našemu Dejvovi. S týmem letců z Philadelphie si počíná famózně, což jsem nedávno poznal na vlastní kůži. Drží si aktuálně na prvním místě 120 bodů a vůbec nic nenasvědčuje tomu, že by ho někdo trumfl. Druhý flek drží Bagrid s Rangers. Sezónu má skvěle rozjetou a na hře s ním je vidět, že si věří a jeho forma je stabilní. Play off by měl dát, ale už nemá tak jistou pozici jako Dejv. Na záda mu trochu dýchá Lordsman, který převzal team nedávno a prezentuje se velmi aktivní útočnou hrou. Columbus je tak aspirantem na účast v play off. Jansuty s tučňáky je samozřejmě také ve hře. Malinko už ztrácí, ale 4té místo by si měl podržet a pokud ani to ne, tak účast v play off.  Do toho chce promluvit ale i Luke. Ostrované ať si říká kdo chce co chce Lukemu sedí. Nebude to mít ale jednoduché, do play off nemohou všichni a tahle divize je velmi vyrovnaná. Luke musí počítat také s hráčem o fous za ním. Amadeus umí dokonale spustit hurikán gólů a svého soupeře v brankovišti zcela znemožnit. Carolina má tuhle sezónu velmi zajímavě poskládaný team a Amadeus toho rozhodně dokáže využít. Na dalších místech jsou Cernokneznik a Proky, od kterého zejména já, čekám hurikán zápasů, než golů. Doufejme, že problémy v Capitolu ustanou a začne konečně zápasovou smršť, kterou sliboval. Jinak bude následovat Donalda J

Centrální divize

Zde nikdo extra nedominuje a karty postupujících do play off se rozdělí s největší pravděpodobností mezi 4 hráče. Prvním z nich je Pepé, který se drží zatím na 1. Místě. Pepé se prezentuje útočnou hrou s velmi dobrým zakončením. Team mu myslím dobře sedí, nestydí se dát 10 golů, ale při tom jich i hodně obdržet. Kasparos je též aspirantem na vítězství v divizi. K tomu aby to potvrdil a dostal se před Pepého mu chybí pouze zápasy. S menším odstupem je pak FanaSWK s divočáky, který spíše svádí boj se svým pronásledovatelem o pár bodů zpět. Řeč je o Kratosovi, který svádí boj s výše jmenovaným o 3. Místo v play off. Tato čtyrka hráčů by si měla postup do play off pohlídat, jde jen o to v jakém pořadí. Do hry může promluvit ještě Renário, který sice hodně ztrácí, ale přebírá team a má před sebou hodně zápasů. Dále následují hráči Stehno a Pospy.

Majkova divize

Zde dominuje jak se tak trochu očekávalo: Majko. Majko se prezentuje vysokou aktivitou a i produktivitou. Ze 75 zápasů prohrál pouze 1x. Co k tomu více dodat. Zatím zapsal 402 golů a víme, že své soupeře při určitém vedení šetří a vyřizuje si při tom korespondenci, či hraje jiné hry. Favorit a aspirant na titul se přátelé nachází zde, kdo ho porazí? Gverero se žraloky si drží krásný druhy flek a jeho přáním bude, aby si v prvním kole nezahrál se svým sokem o místo vpřed. Za 62 zápasů nastřílel přes 300 fíků, což je krásná vizitka. Na žraloky se ale dotahují kosatky. Romco nedávno převzal team a žene se oceánem gólů hlava nehlava. To samé se dá říci o Lionu Martinim. Mám takový pocit, že v loňské sezóně se neprezentoval tak svělými výsledky, nebo se mi to zdá. Play off by měl každopádně dát, ale na jaké pozici? Dále následují Ludva, se skvělou aktivitou, pak hráč ehm no…: xd_fr33z3s, Losos a Kean.

Karty ještě nejsou zcela rozdány, rozhodne poslední fáze sezóny, která akorát začíná. Na východě se svede souboj o postup do play off mezi Tommym a Dukem. Na západě soupeří v jedné divizi o postup hned 5 hrůčů.

Vrásky na čele mi dělá trochu aktivita některých hráčů, která se zadrhla už před Vánoci. Doufejme, že už nedojde k žádnému nahrazení a vše se dohraje jak má.

Duke vám přeje krásnou hru a hlavně hodně zdraví

 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
Výsledek obrázku pro semafor obrázek

  Odstartovala liga NHL!

Výsledek obrázku pro semafor obrázek
Limity
   
   
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy