Odehraných zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 63
left
right
Výběr ligy: English
Uživatel:
Heslo:
Nemáš ještě účet?
Play off startuje
Vydáno dne 01. 07. 2021 (153 přečtení), napsal Duke
NHL Play off

Vrchol soutěže je zde a my se podíváme kdo s kým hraje a jak vlastně vznikl formát tohoto play off.

 

 

Nejprve pravidla:

Délka třetiny 4 nebo 5 min dle domluvy, Superstar, plná simulace a hlavně, pokud půjde o rozhodující zápas, hraje se na nekonečná prodloužení. Vzhledem k tomu, jak se hrálo a kdo všechno jde do play off, jsme se na poslední chvíli rozhodli, udělat systém konferencí a nezohlednit divize. 

Hráči v play off

Jak jsem se zmínil na discordu, bylo velmi těžké nasadit hráče do play off. Vždy jsme se řídili aktivitou, i tuhle sezónu bylo hodně náhradníků, díky kterým jsme sezonu jakž takž dohráli. Nakonec jsme se rozhodili posunout některé hráče na úkor náhradníků. Jedná se o Gabrosse, který odehrál naprosto vše a skončil s 82 zápasy. Nasadili jsme i Sheppa a Keana. Z vyřazovacích bojů nakonec vypadne Trusting gorce87 a Raider_SVK. I díky těmto hráčům, jsme odehráli tolik zápasů. Do vyřazovacích bojů jsem jim přednost nedal nejen díky tomu, že nahrazovali, ale nedohráli sezonu kompletně. Setkaly se zde tyhle 2 aspekty a tak jsme se rozhodli. Nepříjemné a asi i nefér pro ně, naopak zase fér pro ty, kteří to odehráli, ač nahrazovali, nebo ne. Ale jak se zavděčit všem....nedokázal jsem na to přijít, tak se omlouvam. Všem moc moc děkuji, že tu hráli a třeba se tu dobře pobavili. Díky všem, co se zůčastnili.

Východní konference

Z východu odehráli 82 zápasů pouze 2 hráči. Gabross a Romco. Moc děkuji, vážím si toho kluci! 1 zápas chyběl Markovi, Tommymu, Finkimu a mně. Bohužel, hráči, kteří sezónu už nechtěli dohrát se na tomto podepsali. Poklona klukům za těch 81 zápasů. Upřímně se dívím, že jsem to já dokázal. Nyní jsem měl na NHL nejméně času, co jsem kdy v životě měl. To, jak se tohle číslo NHL hraje, jsem zjistil prakticky až v samém závěru. 

1. Kubole vs 8.Gabross

Vítěz konference, který se stal takřka neporazitelným se postaví proti Gabrosovi. Ten přebíral Ottawu, která skomírala nízkým počtem zápasů. I tak dotáhl tenhle hráč team až na konec a vysloužil si naší divokou kartu. Senátory posíláme do boje s vítězem z hlavního města. Pro Kuboleho to nebude lehké první kolo, ale jak se říká: chceš li vyhrát, musíš porazit kohokoliv

2. Kasparos vs 7. Finki

I Finki je náhradník, odehrál ale opravdu hodně. Za to si vysloužil sedmou pozici v tabulce východu a postaví se druhému muži konference, vítězi Atlantické divize Kasparosovi. Kaspi měl další veleúspěšnou sezonu, ale ta pravá pro něj začíná až ted. Věřím, že si Pantěři s dábly zařádí, nebo se budou sami smažit v pekle Devils?

3. Mark1998cuf vs 6. Romco_17

Tahle série mi zajímá asi nejvíc. Setká se v ní Mark, který převzal v sezóně Tampu a drží ji celou dobu velmi vysoko. Blesky budou bičovat pobřeží Detroitu už velmi brzy a na vlastní kůži to pozná Romco. Hráč Red Wings má zde na ReHocu bohatou kariéru a ta pokračuje v tomto play off. Tato série bude počítám velmi ofenzivní a napínavá.  

4.Tommino44 vs 5. LionMarrtiny

A je to tady. Tommy a jeho Bostonští medvídci se utkají s Lionovo ostrovany. Zapomeňme na zápasy ze základní části, tahle hra bude totiž úplně jiná. Věřím, že oba dva přeřadí na druhý vyšší stupeň a porvou se v každém zápase jako psi. Držím palce!

Západní konference

Západ nabízí už více hráčů. kteří zakončili sezónu 82. zápasem. Poděkování patří: Pepemu, který dal sezonu jako prvníííííííí!!!! Dále Shepp, Kean a Ondra. 

1.Parise9-Seguin91 vs 8. Kean696

Vítěz západu se utká jako jasný favorit s Keanem z nyní rozpáleného Vancouveru. Parise si jistě bude chtít smlsnout na svém soupeři, který postoupil na naší žhavou kartu, díky své aktivitě a letité oddanosti. Potvrdí se Pariseho prvenství a nebo se kosatky aklimatizovali a svého soupeře z Dallasu překvapí?

2. ChuchoYNWA vs 7. Frtan

Chucho nakonec odehrál co mohl a vyhoupl se do play off, dokonce jako vítěz divize. Frtan se činil hlavně v začátku sezóny a to ho vyneslo na 7. místo. Poradí si suverén z Colorada s letitou historií tady u nás a nebo si dá hořkého Frťana? Souboj Colorada s Calgary už brzy!

3. Pepe0203 vs 6. Cernokneznik

Kluci se sami sebe nechtěli v pla yoff vzdát a je jim přáno. Žraločí sezóna byla úspěšná jak ve světe v počtu sežranejch lidí, tak v počtu Pepého nasbíraných bodů. Cernokneznikovi se ale také dařilo, když svoje Bluesmany dostal až na 6stý flek. Souboj dvou S už odstartoval, užijte si ho.

4. Gverero33 vs 5.Shepp_CZE

Gverero je celý natěšený na play off, jedno vítězství už má a to v počtu otázek na mém soukromém účtu v Discordu, kdy už konečně začneme. Tak tedy začínáme. A z prudka. Soupeřem hráčů Vegas budou Sheppovo předátoři. Shepp postoupil jako náhradník, který dohrál jako jeden z mála kompletně sezonu. Nyní ale nekončí, úkolem bude potrápit svého soupeře co možná nejvíc. 

Všem moc držíme s Tommym palce a ať vyhraje ten nejlepší z vás! Ikdyž, pochybuju vlastně, že Tommy někomu tady, krom sebe, drží palce :)

 

 

 

 

 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Online uživatelé

Info
 

3vs3 liga: Probíhá Play Off

 
Odkazy

Návštěvnost

TOPlist

Pro adminy